Hakkımızda

Amacımız; sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla müşterilerimize sunmaktır.

Polyester Keçe Taşıyıcılı Membranlar, Cam Tülü Taşıyıcılı Membranlar, Su Yalıtım Örtüleri, Kiremit Altı Örtüleri, Sürme Esaslı İzolasyon Malzemeleri, Harç Katkıları ve Tamamlayıcı Ürünler. Cesur1İzolasyon olarak müşterilerimize sunduğumuz başlıca ürün gruplarıdır. Çeşidi 50′e varan zengin ürün yelpazesiyle, Cesur1İzolasyon, bulunduğu sektörün lider kuruluşlarındandır.

2009 yılında Cesur 1 İzolasyon Malz. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kiremit altı ve emisyon melzemeleri imalatına başlamıştır. Sektörde değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önünde bulundurarak kalite ve uzman kadrosuyla 2014 yılında SURTEKS ve SUMAKS markası adı altında su yalıtım membranı üretimine başlamıştır. Modern tesislerde üretim yapan ulusal ve uluslararası pazarda yüksek satış ve kalite anlayışını temel ilke olarak benimseyen, su yalıtımında çözüm ürünleri üreten firmadır.