Genel Müdür Mesajı

Değerli Müşterilerimiz,

Kıymetli Cesur 1 İzolasyon Dostları;

Ticari hayatta 6.yılını kutlayan Cesur 1 İzolasyon; içinde bulunduğu sektördeki konumunu daha da güçlendirmek ve bu başarı serüvenini sürekli kılma adına her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Hedeflerimize ulaşabilmek için hizmet kalitemizi daha da arttırarak müşterilerimizin memnuniyetini kurumumuz için vazgeçilmez gören bir anlayışla geleceğimizi planlıyoruz.

Her şeyin değiştiği ve geliştiği yepyeni bir dünyada yaşıyoruz. Bu kapsamda kurumsal web sitemizin, daha kaliteli hizmet verebilme amacı güden yeni yüzüyle sizlerle birlikteyiz.

Küresel bir köy halini alan günümüz dünyasında iş yapma biçimlerimiz dramatik biçimde değişiyor, birçok kavram yeniden tanımlanıyor. Baş döndürücü bu gelişmeler neticesinde, yeni dünyaya ayak uydurabilen işletmeler varlıklarını devam ettirirken, değişime direnen ve kendini yenileyemeyen birçok firmanın her geçen gün kaybederek ticari hayattan çekildiklerini müşahede etmekteyiz. İçinde bulunduğu sektörün mihenk taşı olan Cesur 1 İzolasyon, kalite eksenli değişim programıyla yeni iş trendlerine uygun adımlar atarak, bu konuda da öncü olma rolünü üstlenmiştir.

Rekabetin küreselleştiği günümüz dünyasında firmalar arasındaki ticari ilişkilerin boyutları da hızla değişmektedir. Ticari partnerlerin birlikte hareket edebilme ve birbirlerini anlayabilme yetenekleri, pazardaki rekabetin ve bir adım öne geçmenin en önemli belirleyicisi konumuna gelmektedir.

“Kaliteli ürün – rasyonel fiyat – maksimum hizmet politikası”,İzolasyon ve su yalıtımı sektörü için artık vazgeçilmez ve birbirinden ayrılmaz bir üçlü halini almıştır. Bizler; her zaman olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de, mal ve hizmetlerimizi satın alan siz değerli müşterilerimizi bir iş ve çözüm ortağımız olarak görmek istiyoruz. Yüzyıla yaklaşan tarihiyle, tüm Türkiye coğrafyasında ticaretin yanında; müşterileriyle sevgi, dostluk ve kardeşlik köprüleri tesis etmiş olan Cesur 1 İzolasyon’nun bu geleneğini sürdürme kararlılığındayız.

Ülkemizdeki siyasi ve ekonomik istikrarın devamı özellikle içinde bulunduğumuz sektör için hayati bir öneme sahiptir. Bu istikrar sürecinin meyvelerini hep birlikte sizlerle beraber toplama arzusundayız. Birlikte başarının anahtarının, bilgi ve tecrübelerimizi karşılıklı paylaşmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerinin kurumumuz için değerini biliyor ve katkılarınızdan dolayı ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu bilgi ve tecrübe paylaşımı sayesindedir ki, artık bizler; müşterilerimize, sizlere çok daha yakınız. Sektörümüzün geleceği açısından; fiyat odaklı değil, hizmet ve iletişim odaklı yaklaşımların geleceğimizi şekillendireceğine olan inancımız, bu çalışmalarımızda bizlere ışık
tutmaktadır.

Her zaman, her konuda görüş ve önerilerinizin, gelişimimiz için son derece önemli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Çözüm odaklı yaklaşım ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, Cesur 1 İzolasyon’nun en önemli kurumsal değerleridir. Sahip olduğumuz kurumsal birikime ulaşmamıza katkısı olan siz değerli iş ortaklarımıza, müşterilerimize firmam ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni başarılara hep birlikte ulaşmak dileğiyle…

Saygı ve hürmetlerimle;

 

CESUR GÖÇER